רוטרי

מועדון רוטרי

פעילות למען הקהילה

פעילויות למען הקהילה

חלוקת מלגות לסטודנטים במכללת הגליל המערבי

מועדון מוריה-חיפה חילק מלגות ל 16 סטודנטים מצטיינים בחוגים לקרימינולוגיה ולחינוך במכללת הגליל המערבי. הקשר בין המועדון ובין מכללת הגליל המערבי נמשך כבר 17 שנים. הטקס המרשים התקיים במלון קולוני בנוף המרהיב של הכרמל בהשתתפות נשיא המכללה פרופ' בן דוד ודיקנית הסטודנטים רונית מור.

קרא עוד ←

ביקור במכון להכשרה ימית, מלגות לחוג לציוויליזציות ימיות ומלגות לאסירים

המועדון קיים אחר צהריים מגוון בעכו. התחלנו את הסיור בביקור בסימולטור המשוכלל במכון להכשרה ימית באדיבות חברתנו ליאורה. ראינו סימולציה מורכבת של ניהוג ספינה בנמל חיפה החדש עם מגוון של אפקטים ושינויי תנאים. על ההגה היה קצין חיל הים לשעבר חברנו טוביה.

המשכנו את הסיור במתקן של החוג לצילוויליזציות ימיות בהענקת מלגות לשני סטודנטים מצטיינים לתואר שני. בהמשך הוענקו מלגות לשני אסירים משוחררים אשר משתקמים ולומדים במוסדות להשכלה גבוהה. סיימנו את הביקור במסעדת חומוס של חמודי בעכו.

קרא עוד ←

תרומת מכשיר אולטרסאונד למרפאה לחסרי מעמד

מועדון רוטרי מוריה בהובלה אישית של נשיא המועדון ירון צחר הביא לתרומת מכשיר אולטרסאונד מתקדם למרפאה לחסרי מעמד בחיפה – עמותת "ואהבת". המכשיר שנתרם ע"י חברת GE מעמיד לרשות המרפאה יכולות חדשות וחשובות לבדוקות אולטרסאונד ובמיוחד בתחום הטיפול בנשים.

קרא עוד ←

מיזם "תן חיוך" – מפגש פסח

בתאריך 16/3/2021 התקיים מפגש מתנדבי המועדון עם נ"ל בני זוסמן יו"ר ארגון פסגות כרמל, עם בת שבע מנהלת המרכז הקהילתי של הארגון ועם חגית העו"ס של המרכז. במפגש המרגש שנערך לרגל חג הפסח שיבחו בני ונציגות הארגון את פעילות המתנדבים ותרומתם לקשישים עמם הם נפגשים.

קרא עוד ←

תרומת מחשבים לילדים נזקקים

מועדון רוטרי מוריה – חיפה תרם מחשבים, צגים ומדפסות ליוזמה הלאומית "מתחשבים" של הפורום הכלכלי חברתי, בחסותו של נשיא המדינה. זוהי יוזמה לצמצצום הפער הדיגיטלי, לאיסוף, השמשה וחלוקה של מחשבים, לילדים בגיל החינוך, שאין ברשותם מחשב.

קרא עוד ←

השקת פרוייקט "שח-בג"

מועדון רוטרי מוריה יזם בשיתוף עם מנהלת בית הספר "בן -גוריון" פרויקט ללימוד משחק השחמט לתלמידי כיתות ד-ו.
בהצלחה לתלמידים הנפלאים ולכל מי שעוסק במיזם הנפלא הזה!

קרא עוד ←

הענקת מלגות לסטודנטים מצטיינים בחוג לציוויליזציות ימיות

בתאריך 26/07/2020 העניק המועדון מלגות לשני סטודנטים מצטיינים בחוג לציווילזציות ימיות באוניברסיטת חיפה. בגלל מגפת הקורונה הטכס התקיים במתכונת מצומצמת בהשתתפות נשיא המועדון ירון צחר, הנשיא הקודם שמוליק גולן ונ"ל בני דנינו שמוביל את המיזם כבר עשר שנים.

קרא עוד ←

הענקת מלגות לרכזות מיזם הקשישים בפקולטה לרפואה

בבפגישת המועדון בתאריך 14/06/2020 העניק המועדון מלגות לשתי רכזות מיזם הקשישים (המשך של מיזם תן כבוד) בפקולטה לרפואה של הטכניון. לחלוקת המלגות קדמה הרצאה של פרופ' רות מרגלית על מגוון הפעילויות למען הקהילה שהונהגו השנה בפקולטה לרפואה כחינוך הסטודנטים לרפואה לחמלה ולראייה חברתית.

קרא עוד ←

הענקת מלגות לסטודנטים מצטיינים במכללת הגליל המערבי​

בתאריך 08/06/2020 קיים המועדון יחד עם נציגי מכללת הגליל המערבי את טקס הענקת המלגות לסטודנטים מצטיינים מהחוג לקרימינולוגיה ומהחוג לחינוך. הטקס התקיים מול הנוף המרהיב של חיפה על הגג של מלון קולוני תוך השתדלות לעמוד במגבלות הנובעות ממגפת הקורונה.

קרא עוד ←

הנואם הצעיר 2019-20

בתחרות הנואם הצעיר בבי"ס רוממה נערכה בחסות מועדון רוטרי מוריה בתאריך 30/1/2020. הארוע בהשתתפות הכיתות הגבוהות של בית הספר היה מרשים ושלושת הפיינליסטים נסעו נאומים משכנעים.

קרא עוד ←

סיום שנת 2019 בבי"ס אורים

בתאריך 17/6/2019 נערך טכס סיום השנה בבי"ס אורים לילדים בעלי רקע משפחתי קשה. המועדון משתתף ותומך בפעילות הנפלאה של ביה"ס מזה מספר שנים. השנה התמיכה התבטאה במימון שעורי הפיסיקה היחודיים ומימון האוטובוס לטיול השנתי.

קרא עוד ←

מיזם שעור אחר

חברי מועדון רוטרי מוריה משתתפים בפרוייקט שעור אחר בבי"ס בסמ"ת בחיפה. השנה העבירו 6 מחברי המועדון שעורים מרגשים בנושאי מנהיגות, מודעות וגיבוש שונים.

קרא עוד ←

חלוקת מלגות בחוג לציוויליזציות ימיות באוניברסיטת חיפה 2018

ב 16.7.2018 המועדון העניק מלגות ל 3 סטודנטים מצטיינים בלימודי מוסמכים בחוג לציבילזציות ימיות באוניברסיטת חיפה. הסטודנטים תרמו כמדריכי צלילה במיזם הצלילה לילדים אוטיסטים שנעשה בשיתוף עם החוג בבריכות השחיה של בי"ס לאו בק ובי"ס הראלי בחיפה, עבור תלמידי בי"ס לתלמידים אוטיסטים בביה"ס החורשה

קרא עוד ←

מסיבת סיום שנה 2018 בבי"ס אורים

גם השנה נמשכה תמיכת המועדון בבי"ס אורים, באמצעות קרן אסתי לנדנברג. השנה התמיכה התבטאה במימון לימודי הפיזיקה מעוררי ההשראה. חברי המועדון הוזמנו למסיבת סיום השנה שנערכה ב 18.6.2018 וחברנו נ"ל רון לנדנברג קיבל את תודות הנהלת ביה"ס.

קרא עוד ←

סיום שנה בבי"ס מפתן 2018

בתאריך 11.6.2018 התקיים נשף סיום של קורס הספרות בבי"ס מפתן לילדים בחינוך המקצועי. המועדון העניק לימודי נהיגה לתלמידים המצטיינים בלימודים ובעשייה חברתית.

קרא עוד ←

טקס חלוקת תעודות במיזם "תן כבוד" 2018

בטקס חולקו תעודות הוקרה לשתי סטודנטיות מהחוג לסיעוד באוניברסיטת חיפה שהשתתפו במיזם "תן כבוד" לבדיקות רפואיות שוטפות לקשישים. שתי הסטודנטיות קיבלו מלגות לימודים עבור תרומתן.
את התעודות העניקו שמוליק גולן כראש אפיק הקהילה ורון לנדנברג כראש קרנות המלגות של המועדון.

קרא עוד ←

חלוקת מלגות לחיילים משוחררים בשנת 2017-18

טקס חלוקת מלגות לחיילים בודדים נערך במועדון בתאריך 4.3.2018​. הוענקו מלגות לחייל וחיילת משוחררים שמתגוררים בבית "גג לחייל המשוחרר".

תודה לחברנו אליק גרץ שפעיל בסיוע לחיילים משוחררים במסגרת עמותת "גג לחייל המשוחרר". בנוסף לחיילים הבודדים השתתפו אם ואב הבית של ה"גג לחייל המשוחרר".

קרא עוד ←

תחרות הנואם הצעיר 2018

תחרות הבית ספרית התקיימה כמתוכנן היום 9/2/18 בבוקר בבי"ס אלון. רמת הנואמים הצעירים הייתה גבוהה.

חבר השופטים בחר לאחר דיון מעמיק את תאיה ליסיצין המקסימה
תודה מיוחדת לאור ברוקמן המדריכה על הכנה מעולה.

קרא עוד ←

חנוכת אולם שיקום במרפאה למחלות ריאה

המרפאה למחלות ריאה והמרכז הארצי לשחפת חנכו אולם שיקום שנתרם על ידי הליגה למלחמה בשחפת ותרומה נדיבה של חברנו יוסי מנציק. הנהלת העמותה מורכבת מחברי מועדון רוטרי מוריה המובילים את הטיפול במרכז הרפואי הזה משנת 2003.

קרא עוד ←

הוקרה לצופי האש 2017

כעובדים המצטיינים לשנת 2017 בחר המועדון להוקיר את השתתפותם של צופי האש בכיבוי השרפה הגדולה בחיפה. המועדון נטע עצים לכבוד לוחמי האש הצעירים והעניק להם את התעודות במפגש משותף בתחנת כיבוי האש ליד גשר פז.

קרא עוד ←
סגירת תפריט