רוטרי

מועדון רוטרי

פעילות המועדון

מפעילויות המועדון

ועידת האזור בקפריסין 27-29/5/2021​

ועידת האזור התקיימה בקפריסין במלון סן רפאל ליד לימסול. בועידה השתתפו 18 נציגים ממועדון מוריה (חברים ובני זוג/אורחים) שהם כ 14% מכלל משתתפי הועידה! הועידה כללה טיולים בקפריסין , ערב הועידה וערב הנגיד שכללו מופעי פולקלור מקומי. במהלך ערב הנגיד הוענק לנשיא המועדון ירון צחר אות נשיא מצטיין באזור ואות למועדון כמועדון המצטיין של האזור!

קרא עוד ←

הענקת הצ'רטר למועדון רוטראקט מוריה-חיפה

בתאריך 23/5/2021 הוענק הצ'רטר למועדון הרוטראקט מוריה-חיפה. נגיד הרוטרי ד"ר נחום פרנקל העניק את הצ'רטר לנשיאת מועדון הרוטראקט שני קזז ולכל 19 חברי מועדון הרוטראקט. הטקס נערך בחצר של משפחת אורי ודורית פרי בהשתתפות הנגיד, עוזר הנגיד לאשכול חיפה והרב יששכר קאופמן ר' עמותת "נפש יהודי" בחיפה, חברי מועדון הרוטרי עם בני/בנות זוגם וחברי מועדון הרוטראקט.

קרא עוד ←

מפגש ייסוד מועדון רוטראקט מוריה-חיפה

מועדון רוטרי מוריה מקים מועדון רוטראקט מוריה. בישיבה חגיגית השתתפו כ-19 צעירים בגילאים 23-33, חברי עמותת נפש יהודי, שחלקם סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני ואף דוקטורנט לכלכלה. בקבוצה משפטן ומהנדסת מכונות. בצניעות, ניתן לומר כי הקבוצה משתייכת בערכיה למיטב החברה הישראלית.

קרא עוד ←

הענקת סיכת רוטרי ליובל וליעקב

מפגש המועדון הראשון שהתקיים באויר הפתוח לאחר תקופת זום ארוכה נערך בחוף הים בתאריך 19/3/2021. לצעידה החברתית בחוף הים קדם טקס מרגש של הענקת סיכת רוטרי לחברינו החדשים יובל פרומקין ויעקב אטוס. את הסיכה העניק נשיא המועדון ירון צחר.

כולנו מברכים את חברינו החדשים ואת המועדון לקליטה מוצלחת ושותפות בפעילות החברתית, הקהילתית והעיסקית של המועדון.

קרא עוד ←

ערב ליד האח 2021

סוף סוף קיימנו את המפגש השנתי של "ערב ליד האח" במפגשים פרונטליים בקבוצות של 4 עד 5 זוגות ב 7 בתי חברים. כל המשתתפים נהנו מהמפגשים שתורמים לגיבוש החברתי של המועדון.

קרא עוד ←

מפגש פורים 2021

בערב פורים נפגשנו, עדיין בזום, לחגוג את החג. החברים הגיעו במצב רוח טוב ובתחפושת חלקית. במפגש צפינו בסרטון על מנהגי החג, שמענו משירי החג וקראנו פסוקים נבחרים במגילה.

קרא עוד ←

כנס הבריאות האזורי 2021

כנס הבריאות האזורי לשנת 2021 נערך ע"י מועדון מוריה-חיפה בתאריך 12/2/2021 בנוכחות נגיד האזור ומזכיר האזור. עקב הקורונה הכנס נערך בזום בהשתתפות ערה של חברים מכל האזור. הכנס אורגן ע"י נ"ל אילנה מלר מהמועדון והשתתפו בו המרצים המכובדים פרופ' אהרן צ'חנובר חתן פרס נובל והגב' איילה ראובן ללונג.

קרא עוד ←

ערב חברתי בט"ו בשבט

המועדון קיים ערב חברתי לט"ו בשבט בתאריך 24/1/2021. עקב הקורונה הערב בוצע בזום. במהלך הערב שמענו משירי החג וקראנו בהגדת "סדר ט"ו בשבט.

קרא עוד ←

הליכה בים – יום ההליכה של רוטרי

יום ההליכה הבינלאומי של רוטרי תוכנן ל 20/11/2020. עקב מזג אויר גשום באותו יום, קיימנו את ההליכה ב 4/12/2020 בטיילת היפה שבחוף הים בחיפה. לאחר שתקופה ארוכה לא נפגשנו פנים אל פנים, הצעידה התקיימה בהשתתפות נרחבת של חברים ובני זוג. היה כיף…

קרא עוד ←

קבלת שבת בסימן ירושלים

ביום ששי 13/11/2020 קיים המועדון קבלת שבת עם דגש על ירושלים. עקב מגבלות הריחוק החברתי המפגש נערך בזום. את המפגש ערך והנחה ר' אפיק המועדון מיכה מזרח.

קרא עוד ←

מפגש משותף עם מועדון אוגוסטה סיציליה

בתאריך 8/11/2020 נערך מפגש משותף עם מועדון אוגוסטה, סיציליה לכריתת ברית מועדונים תאומים. המפגש נערך בהמשך לביקור המועדון בסיציליה ומפגש ראשון שנערך אצלם במהלך הביקור בסיציליה. המפגש נערך בזום בהשתתפות נגיד האזור ד"ר נחום פרנקל ונגיד האזור של סיציליה – מלטה.

קרא עוד ←

סיור וירטואלי לעכו

בתאריך 6/10/2020 תוכנן למועדון סיור בעיר עכו. עקב מגבלות הריחוק החברתי המפגש נערך בזום. במהלך ה"טיול" סיירנו בנמל עכו, בחומות העיר, במסגד אל ג'זאר, בחאן אל עומדן, במוזיאון המחתרות שבכלא עכו ובאתר המקודש לבאהים. חברנו נ"ל רון לנדנברג ריגש אותנו בסיפור אישי על כליאתו של אביו כלוחם האצ"ל בכלא עכו.

קרא עוד ←

קבלת שבת וחג הסוכות

ביום ששי 2/10/2020 קיים המועדון קבלת שבת עם דגש על חג הסוכות וכניסת הסתיו. עקב מגבלות הריחוק החברתי המפגש נערך בזום. את המפגש ערך והנחה ר' אפיק המועדון מיכה מזרח.

קרא עוד ←

מפגש בתי קפה 2020-21

מועדון רוטרי מוריה לא נכנע למגיפת הקורונה. חברי המועדון התחלקו לקבוצות קטנות וערכנו ערב גיבוש בבתי קפה ברחבי חיפה. היה זה ערב מהנה ביותר, בו ניתנה לנו ההזדמנות להתראות ולשמוע באופן בלתי אמצעי האחד את רעהו.

קרא עוד ←

תעודת הוקרה לד"ר אוהד הוכמן

הענקת תעודת הוקרה לד"ר אוהד הוכמן מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון על הרצאה מרתקת שהעביר לחברי רוטרי מוריה בנושא "דילמות ואתגרים בניהול מרכז רפואי בעת של אי ודאות, בדגש על תקופת הקורונה".

קרא עוד ←

חילופי נשיאים 2020-21

בתאריך 28.6.2020 התקיים טקס חילופי הנשיאים של המועדון על גג מלון קולוני. הטקס סימל את סיום שנת הנשיאות של שמוליק גולן ואת תחילת הנשיאות של ירון צחר

קרא עוד ←

מסיבת חנוכה 2019-20

מסיבת חנוכה של המועדון נערכה בביתם של עודד ואוסי מלצר בתאריך 21/12/2020. המסיבה התקיימה באווירה שמחה ובהשתתפות רוב חברי המועדון. את הנרות הדליק חברנו יצחק שכטרמן. במהלך המסיבה הוענקה סיכת חבר רוטרי לחברנו אמיר רז.

קרא עוד ←

טיול לגולן ולעמק הבכא

במלות 16 שנים למלחמת יום הכיפורים, ערך המועדון טיול לגולן ולעמק הבכא בהדרכת נשיאנו שמוליק גולן שלחם במקום. במהלך הטיול ביקרנו במוצב תל א-סאקי , בציר הנפט, בהר אביטל ובאנדרטת עמק הבכא.

קרא עוד ←

כנס הבריאות 2019

בתאריך 23/11/2019 נערך כנס הבריאות השנתי בשיתוף עם ביה"ח רמב"ם. בכנס הוצגו תחומי רפואה שונים של מיטב החוקרים בבית החולים בהשתתפות קהל רב. את הכנס ארגנה נ"ל אילנה מלר.

קרא עוד ←

טיול המועדון לסיציליה

הטיול השנתי של המועדון התקיים בסיציליה בין התאריכים 9/2019 – 9/2019. הטיול היה מוצלח מאוד וכל המשתתפים נהנו מאוד.
את הטיול אירגנו טוביה בירן ועודד מלצר. במהלך הטיול נפגשנו לערב משותף עם מועדון אוגוסטה שבסיציליה.

קרא עוד ←

חילופי נשיאים 2019-20

עם התחלת שנת הרוטרי 2019-20 התקיים טקס חילופי הנשיאים במועדון רוטרי מוריה חיפה בין הנשיאה היוצאת חנה שרודק לנשיא הנכנס שמואל גולן.

קרא עוד ←

הרצאה אשכולית של פרופ' שאול חורב

בתאריך 19/5/2019 התקיימה הרצאה אשכולית של פרופ' שאול חורב בנושא "הים כמשאב איסטרטגי של מדינת ישראל. תודה לפרופ' חורב על ההרצאה המעניינת, לסטרול על הנחיית הערב ולירון צחר על ארגון ההרצאה על כל צדדיה.

קרא עוד ←

טיול המועדון לעכו

בתאריך 15/5/2019 המועדון טייל לעכו. הטיול כלל סיור מרתק בעתיקות אולמות האבירים. את הסיור סיימנו במסעדה הצופה על הים של עכו. האוכל היה טעים והאווירה נעימה ומגבשת.

קרא עוד ←

ערב ליד האח 2019

בתאריך 23/2/2019 נערכו מפגשי ערב ליד האח המסורתיים. בניצוחם של טוביה ויעל. המארחים השנה היו משפחות וגנר, מלצר, צרפתי ורשף. המפגשים היו מהנים ותרמו לרעות במועדון.

קרא עוד ←

סיור לנתב"ג ולשפדן

בתאריך 27/1/2019 המועדון ערך סיור מעניין מאוד למגדל הפיקוח בנתב"ג ולמרכז טיהור השפכים בשפדן. שני האתרים היו מעניינים מאוד והמשתתפים נהנו.

קרא עוד ←

ערב גאלה 2019

בתאריך 19/1/2019 נערך ערב גאלה מהנה בהשתתפות קונסול צרפת, ראש האשכול חברי המועדון ואורחים רבים. הופיעה להקת Jukebox בהובלת הזמר שביט קוזמה שהלהיבה את הקהל בשירי שנות ה 70 וה 80.

קרא עוד ←
סגירת תפריט